Brīvdienu izrāviens Brēmene/ Hamburga.

otrdiena, jūlijs 30, 2013

Starp simts darbiem un nedarbiem, pacentos šovasar izrauties arī uz Vāciju, lai 5 dienas atgūtu elpu mīlīgajā Brēmenē un ātrajā Hamburgā. Vācijā biju pirmo reizi ( kaut kā ir sagadījies, ka manā prioritāšu sarakstā, parasti, ir tālākas, eksotiskākas un Austrumu valstis). Un, ziniet, šoreiz izdevās mierīgas, sakārtotas brīvdienas, bez īpašiem pārsteigumiem - kas tā arī bija ieplānots, un plāns tika īstenots uz visiem 100%. Brēmene man likās tāda mierīga, mazliet pensionāriska, jauka pilsētiņa, ar dvīņu mājām, rožu dārziem, simtiem gadu vecām katedrālēm un lēnīgām pastaigām pa bruģotajām ielām. Hamburga- kā trakāka, izaicinošāka Brēmenes māsa- ar arī Rīgai raksturīgo skrējienu, jauniešu pārīšiem parkos, draudzīgiem bomzīšiem un katedrāļu zvaniem. Nu, un bildes... Kur bez Brēmenes muzikantiem, un bērnības izpausmēm atvaļinājumā?

 Un, patiesi intelektuālas vakara izklaides... Modernās mākslas muzejs visā krāšņumā - izstāde "Komiksi dažādos laikos" lika brīnīties pat tādam BA Art kā man. Hamburg Central


 Krāmu tirgus ar šarmantām lapsiņām, plašu izlasēm, 70'to gadu kleitām un omes servīzēm.

 Pievienoju arī ceļojuma mīļāko humorbildi ar zelta krūtīm - kāpēc, lai nepataustīt, ja meitene nespēj pretoties, jo ir akmenī iekalta :)
 Iesaku aizbraukt, lai izbaudītu vāciešu lēnīgo, sakārtoto dzīves ritmu un izbaudītu nesteidzīgas brīvdienas.

You Might Also Like

3 komentāri

  1. Izskatās, ka Tev bijis ļoti jauks ceļojums. Bildes fantastiskas! :)

    AtbildētDzēst
  2. ehh, izskatās, ka tiešām labs ceļojums bijis :)

    AtbildētDzēst
  3. Paldies, meitenes! Atpūtos pamatīgi - tagad var atkal darbos :)

    AtbildētDzēst